Strona ta powstała w odpowiedzi na inicjatywę świeckich chrześcijan, którzy chcą pokazać ile dobra dzieje się w Kościele i umożliwić skorzystanie z niego innym.
Mimo tak szeroko rozwiniętego dostępu do informacji w internecie i nie tylko, często wiele ważnych wydarzeniach chrześcijańskich i informacji o różnych powstających wspólnotach w których można wzrastać duchowo i budować swoją wiarę ucieka nam “miedzy wierszami” naszego zabieganego życia.
Strona ta ma pomóc wszystkim szukającym Boga odnaleźć odpowiednią wspólnotę działającą w okolicy w której można wzrastać duchowo i zadbać o to by nie ominęło nikogo żadne wartościowe wydarzenie chrześcijańskie.
By tak mogło być zapraszamy do współpracy wszystkich świeckich i duchownych chrześcijan. Poprzez formularze umieszczone na naszej stronie www.doboga.pl można przesyłać nam informacje o  wydarzeniach chrześcijańskich (koncertach, festynach parafialnych, rekolekcjach, odpustach, ważnych Mszach Świętych itp.). Będziemy starali się by dotarły one do wszystkich, którzy jeszcze o nich nie wiedzą.
Razem możemy pomóc innym dotrzeć do Boga. Dlatego prosimy także wszystkich chrześcijan i ludzi dobrej woli o udostępnianie tej strony by inni także mogli się o niej dowiedzieć.

e-mail:  kontakt@doboga.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY ZNAJDZIESZ TUTAJ.